כוכב אתונה 5 ימים/4 לילות ATH

אתונה היא אחת הערים העתיקות בעולם ובירתה ההיסטורית של אירופה  בת 3,400 שנה,  לאתונה העתיקה הייתה  השפעה תרבותית ופוליטית בעולם  . עקבות גדולתה של העיר ניכרים בה עד עצם היום הזה, במיוחד באקרופוליס השוכן בליבה, והעיר מהווה יעד תיירותי ראשון במעלה.אתונה עיר תוססת ולצד אתרים היסטוריים  ותרבות עשירה יש בה שווקים צבעוניים, מרכזי קניות, טברנות עם מוסיקה מתנגנת ,מועדונים ואנשים חמים ומסבירי פנים..

 מסלול כוכב אתונה

יום 1/ תל אביב - אתונה:

נפגש בשדה התעופה ונטוס לאתונה בירתה העתיקה והיפה של יוון, ערש התרבות האנושית. לאחר הנחיתה, נסייר באתריה הבולטים של אתונה. נבקר באקרופוליס – אחד האתרים הארכיאולוגיים המפורסמים בעולם, נשקיף למקדש זאוס המרשים נחלוף על פני רובעי העיר החדשים, הרובע העתיק של העיר- הפלאקה. נצפה אל ארמון המלוכה ושומריו האווזונים הלבושים במדים ססגוניים, נראה את כיכר אומוניה ההומה ואת כיכר סינטגמה בה נמצאת גם אנדרטת החייל האלמוני. לינה באתונה.

יום 2/ אתונה – תעלת קורינטוס- נפפיליון-אתונה: 

 לאחר ארוחת הבוקר,  נצא בכיוון דרום מערב אל הפולופונס , נעצור לתצפית על פני תעלת קורינטוס המחברת את המפרץ הסרוני ממזרח למפרץ קורינתוס ממערב . נגיע לבירתה הראשונה של יוון העיר נפפיליון, אחת הערים היפות והרומנטיות הקיימות ביוון.  נצפה על מצודת פלמידי המרהיבה ונשוטט בסמטאות העיר העתיקה. כולל ארוחת צהריים. בתום הביקור, נשוב למלוננו באתונה.


יום 3/ אתונה- ארחובה-דלפי –אתונה:

נצא צפונה לביקור בכפר ארחובה, כפר מקסים שהתפרסם בזכות  עבודות היד שתושבי המקום מכינים, אריגים צבעוניים, פרוות כבשים מעובדות, שטיחים, ועוד. נמשיך בנסיעה לדלפי - אתר ארכאולוגי מהיפים באתרי יוון. דלפי הייתה מקום מושבו של האורקל מדלפי, שהיה  החשוב ביותר ביוון הקלאסית, והייתה אתר חשוב עבור המאמינים באל אפולו. לפי אמונתם של היוונים דלפי נחשבה למרכז העולם היווני וגם שימשה כבית האוצר עבור מדינות יוון . נבקר במוזיאון ונתרשם מבתי האוצר, המזבח ומקדש אפולו. כולל ארוחת צהריים. בתום הביקור, נשוב למלוננו באתונה.


יום 4/ אתונה-שייט לאיים הסרוניים-אתונה, ארוחת ערב כולל מוזיקה:

לאחר ארוחת הבוקר, נטעם מצבע ימה הכחול המדהים של יוון, נצא לשייט אל איי המפרץ הסרוני: אגינה, פורוס והידרה. במהלך השייט תוגש ארוחת צהרים על הסיפון. נבקר בסמטאותיה הציוריות של הידרה ונוכל ליהנות משחייה בים (במידה ולא יהיה קר) בתום השייט נחזור לאתונה. בערב – נחגוג את סיום טיולנו בטברנה מקומית כולל ארוחת ערב יוונית אוטנטית בליווי מוזיקה. לינה באתונה.


יום  5/ כף סוניון- אתונה –תל אביב:

 לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכף סוניון, השוכנת בקצה חצי האי החודר לים. נהנה ממראות הנופים היפים והנוף של הים והאיים מסביבו. בהתאם לשעות הטיסה, העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה ארצה בתום טיול יפה, טעים, מעניין וערב לאוזן ביוון.

למחירים ומועדי יציאה
צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
whatsapp