טיולים מאורגנים לגיאורגיה

טיולים לגיאורגיה

סוגי הטיולים המאורגנים לגיאורגיה

טיולים לקהל הרחב
כל סוגי הטיולים

טיולים לקהל הרחב בגיאורגיה

 1. 10
  ימים

  מסלול מיוחד ומרתק לוקח אותנו לנקודות היפות והמעניינות של גאורגיה. מרחובות טביליסי העתיקה, דרך האדריכלות הקלאסית והמודרנית של העיר המיוחדת המשמשת כבירתה של גאורגיה כבר 1500 שנה. הנופים הפראיים של הרי הקווקז, הכפרים המבודדים ופסגות השלג הנצחי. גסטרונומיה ייחודית, יין בשיטות יישון עתיקות ופולקלור מרגש וצבעוני.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה
 2. ימים

  מסלול מיוחד ומרתק לוקח אותנו לנקודות היפות והמעניינות של גאורגיה. מרחובות טביליסי העתיקה, דרך האדריכלות הקלאסית והמודרנית של העיר המיוחדת המשמשת כבירתה של גאורגיה כבר 1500 שנה. הנופים הפראיים של הרי הקווקז, הכפרים המבודדים ופסגות השלג הנצחי. גסטרונומיה ייחודית, יין בשיטות יישון עתיקות ופולקלור מרגש וצבעוני. במסלול החדש נציע התנסויות והדרכה בצילום בטכניקות שונות, צילום עירוני-אדריכלי, צילומי לילה וטבע. הטיול מתאים לכל חובבי הצילום, המתחילים וגם בעלי הניסיון.

  מידע מורחב על הטיול
  מועדי יציאה

הצטרפו לטיולים מרתקים לגיאורגיה - מסע של פעם בחיים עם טיולי מילניום

טיול יוצא דופן הוא לגאורגיה- חוויה מרתקת של נופים, היסטוריה עשירה, מיתולוגיה ותרבות. המקומיים רואים בה את קווקז של פעם, מרכזית וצומת של מאות שנים בתחום המשי, הכסף, התבלינים והאבנים היקרות. הצטרפו לאחד מהטיולים המאורגנים שלנו לגיאורגיה ותגלו עולם שעוד לא הכרתם.

צור קשר
למידע נוסף אודות טיולי מילניום אנא מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
whatsapp